İş Ortakları & Temsilcilikler
Uluslararası arenada bir SPA markası olan Promet, projelerinde pek çok sektör lideri üretici ile çözüm ortaklığı yapmaktadır.

EOS

ALMANYA

Firma profili

Almanya menşeli firma 60 yıllık tecrübesi ile Dünyanın en üst kalitede sauna ve buhar ekipmanlarını üretmektedir.

Çözüm ortaklığımız:

10 yılın üzerinde işbirliğimiz bulunan EOS’un aynı zamanda TÜRKİYE exclusive distribütörü olarak görev yapmaktayız. Kendi özel projelerimizde EOS’un üstün kalitedeki sauna ve buhar teknolojilerinden yararlanmaktayız.

www.eos-sauna.com

LUX ELEMENTS

ALMANYA

Firma profili

1945 yılında Almanya’da kurulan Lux Elements, kendi geliştirdiği ve patentine sahip olduğu sert polistren köpük teknolojisinden mamul olan malzemesiyle SPA Wellness sektöründe faaliyet gösteren Avrupa’nın en önemli markalarından biridir.

Çözüm ortaklığımız:

SPA Wellness projelerinde yer alan birçok mahal, imalat ve modüllerde Lux Elements ile çözüm ortağı olan Promet, aynı zamanda uzun yıllardır bu firmanın Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

www.luxelements.com

BARR+WRAY

İNGİLTERE

Firma profili

Glasgow merkezli Barr+Wray, Havuz ve su teknolojileri alanında dünyanın en önde gelen firmalarındandır.

Çözüm ortaklığımız:

Uluslararası prestijli havuz projelerinde iş birliği yaptığımız BARR+WRAY ile hem danışmanlık hem de uygulama alanlarında birlikte çalışmaktayız.

www.barrandwray.com

RIVIERAPOOL

ALMANYA

Firma profili

40 yılı aşkın tecrübesiyle prefabrike hazır havuz ve hidromasaj küvetleri alanında faaliyet gösteren Almanya merkezli firma, geniş ürün yelpazesi ile hem iç hem de dış mekan projelerine hizmet vermektedir.

Çözüm ortaklığımız:

Türkiyede exclusive temisilciliğini yürütmekte olduğumuz Riviera Pool ile aynı zamanda içeriğinde özellikle whirlpool ve prefabrike havuz bulunan tüm projelerimizde iş birliği yapıyoruz.

www.rivierapool.com/

BERNDORF BAEDERBAU

AVUSTURYA

Firma profili

Kuruluşu 1843 yılına dayanan Avusturya’nın köklü firmalarından olan Berndorf AG, 1960 yılından beri havuz sektöründe faaliyet göstermektedir.

Çözüm ortaklığımız:

Ürün gamında açık/kapalı yüzme havuzları, termal banyolar, sağlık ve terapi havuzları gibi farklı seçenekler bulunduran firmayı ayrıcalıklı kılan, tüm bu ürünlerin yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmesidir. Promet ile Berndorf Baederbau bu bağlamda SPA & Wellness projelerinde bulunan ayrıcalıklı havuzların yapımında çözüm ortaklığında bulunmaktadırlar.

www.berndorf-baederbau.com/

SOMMERHUBER

AVUSTURYA

Firma profili

Kökeni 1941 yılına dek uzanan ve Avısturya'nın en eski seramik üreticilerinden olan Summerhuber, en prestijli SPA projelerinde boy gösteren bir firmadır.

Çözüm ortaklığımız:

Sommerhuber markasının Türkiye’deki çözüm ortağı olan Promet, bu firmaya ait özel tasarlanmış SPA seramiklerini prestijli projelerindeki gerek ıslak gerek kuru mahallerde güvenle kullanmaktadır.

www.sommerhuber.com

DINOTEC

ALMANYA

Firma profili

Dünyanın en önde gelen su teknolojileri ve havuz ekipmanları konusunda uzman firmalarından bir tanesi olan firma Almanya merkezlidir. Çok özel otel ve sosyal tesis projelerinde sıklıkla ekipmanlarının kullanıldığı görülür.

Çözüm ortaklığımız:

Uluslararası prestijli havuz projelerinde iş birliği yaptığımız markanın özellikle havuz kontrol sistemlerinde tecrübesi ve kalitesinden yararlanıyoruz.

www.dinotec.de

ROHOL

AVUSTURYA

Firma profili

Geçmişi 19. yüzyılın başlarına uzanan Avusturya menşeli firma, sauna ahşabı pazarında çok önemli bir üreticidir.

Çözüm ortaklığımız:

Birçok sauna projemizde Rohol'ün ahşap panel teknolojisinden ve kalitesinden yararlanmaktayız.

www.rohol.at

HELO

FİNLANDİYA

Firma profili

1919 yılında kurulmuş olan Finlandiya menşeli Helo, dünyanın en büyük sauna ve buhar ekipmanları üreticilerinden olan Tylo-Helo grubunun en büyük markasıdır.

Çözüm ortaklığımız:

Yaklaşık 20 yıllık bir işbirliğimiz bulunan Helo kalitesinden hem kendi projelerimizde yararlanmaktayız, hem de exclusive temsilcisi olarak geniş ürün yelpazesini bayi ağımızla iç pazara sunmaktayız.

www.helosauna.com

ELIGA

ALMANYA

Firma profili

Almanya menşeli firma 1905 yılında kurulmuştur. Sauna ve buhar aksesuarları üreticisi olan Eliga, çok geniş ürün yelpazesi ve sunduğu Alman kalitesi ile sektörde dikkat çekmektedir.

Çözüm ortaklığımız:

Uzun yıllardır süren bir işbirliğimiz yanında yine uzun yıllardır Türkiye’deki exclusive temsilciliğini yürütmekteyiz. Markayı bayilerimiz kanalı ile pazara sunmaktayız. Ayrıca kendi projelerimizde de Eliga aksesuarlarından yararlanıyoruz.

www.eliga.com

BLUMENBERG

ALMANYA

Firma profili

Ahşaptan mamul çok özel SPA ekipmanları üreten Blumenberg, Almanya merkezli bir firmadır.

Çözüm ortaklığımız:

Uzun yıllardır süren bir işbirliğimiz süresince özellikle şok duş, vinoterapi, ve benzeri terapilerde Blumenberg kalitesinden yararlanmaktayız.

www.blumenberg-gmbh.de

CARIITTI

FİNLANDİYA

Firma profili

Cariitti Oy, Finlandiya menşeli olan ve 40 yılı aşkın süredir özel tasarım aydınlatma alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

Çözüm ortaklığımız:

Türkiye temsilciliğini Promet’in yaptığı firmanın ürün yelpazesinde, SPA için özel olarak tasarlanmış, ağırlıklı olarak Fiberoptik ve LED teknolojisinin kullanıldığı ürünler yer almaktadır. Bu ürünler ile Promet’in özel SPA tasarımları, daha da eşsiz bir görünüme kavuşmaktadır.

www.cariitti.com

TULIKIVI

FİNLANDİYA

Firma profili

Finlandiya menşeli firma butik sauna ısıtıcısı ve şömine üreticisidir.                        

Çözüm ortaklığımız:

Çok özel butik projelerimizde Tulikivi ayrıcalığından yararlanmaktayız.                      

www.tulikivi.com

HARVIA

FİNLANDİYA

Firma profili

60 yılın üzerindeki tecrübesiyle dünyanın en önde gelen sauna ve buhar ekipman üreticilerinden olan Harvia, Finlandiya merkezlidir.

Çözüm ortaklığımız:

bayilerimiz kanalıyla pazara sunduğumuz Harvia markasının ile uzun yıllardır yurtiçi ve çevre bölgeler temsilciliğini yürütmekteyiz. Bunun yanısıra kendi projelerimizde de Harvia kalitesinden faydalanmaktayız.

www.harvia.fi