HAVUZLAR

Spa&Wellness konseptlerinin olmazsa olmazı havuzlar için, tasarımlarına uygun özel çözümler üretiyoruz. Spa mimarisine uygun olarak geliştirilen havuz tasarımları, mükemmel bir Spa deneyimini misafirlere sunmayı amaçlıyor. Havuz konseptlerimizde ; Yüzme havuzları, Termal Havuzlar, Hidroterapi havuzları, Kneipp ayak havuzu, Floatation & Plunge havuzu, Aktivite havuzları, Jakuziler, İç havuzlar vb çeşitlerden oluşan pek çok uygulama yapılmaktadır.

 • İÇ HAVUZLAR

  Promet, dünyanın en gelişmiş su ve havuz teknolojilerini kullanarak SPA projelerinin vazgeçilmezi özel iç havuzların tasarımını ve elektromekanik kurulumlarını gerçekleştirir.

  Galeri »

 • VITALITY POOLS

  Son dönem SPA projelerinin en önemli unsurlarından olan Vitaly Pool tasarımları, sahip oldukları özel masaj ve terapi özellikleriyle kullanıcılarına eşsiz SPA deneyimi imkanı verir.

  Galeri »

 • HİDROMASAJ HAVUZLARI

  Projeye özgü özel tasarım olarak veya prefabrike imalat olarak SPA projelerinde kendisine yer bulan hidromasaj havuzlarında Promet ayrıcalığını ve kalitesini yaşayacaksınız

  Galeri »

 • TERMAL HAVUZ

  Global ölçekte özel bir yeri olan termal su kültürünü, havuzlarla entegre eden ve tasarımında farklı teknikler gerektiren projelerde Promet farkını hissedin

  Galeri »

 • FLOTATION HAVUZU

  Yerçekimini ortadan kaldırarak kullanıcıyı eşsiz bir rahatlama imkanı sunan özel bir terapi havuzu

  Galeri »

 • KNEIPP AYAK HAVUZU

  Kneipp terapisinin en önemli unsuru olan sıcak-soğuk su jetlerinin eşlik ettiği özel ayak havuzları

  Galeri »