SAUNA

Bir terapiden çok bir yaşam biçimi olan Sauna, sıcak ve kuru bir atmosfer ile kullanıcılara terleme yoluyla rahatlama imkanı veren bir kabindir. Coğrafi ve kültürel alışkanlıklara göre farklı sauna türleri bulunduğundan, projeye en uygun sauna imalatını seçerek tasarımını yapmak, çok geniş bir tecrübe ve bilgi birikimine ihityaç duyar. Doğru ahşap ve ısıtıcı seçiminin yanında doğru hava sirkulasyonunun sağlanması için ihtiyaç duyulan tüm bileşenleri doğru bir tasarımda biraraya getirmek uzmanlık gerektirir.

 • FİN SAUNASI

  Geleneksel Fin saunası prensiplerine göre tasarlanmış 85- 95°C sıcaklık, % 10-15 nem esasına göre çalışan kuru banyolarıdır.

  Galeri »

 • BIO SAUNA

  Sıcaklığın yaklaşık 50°C olduğu, nemin %50'yi geçmediği daha yumuşak bir sauna atmosferi sağlayan, çoğunlukla sauna ve buhar odasının kan dolaşımını hızlandırıcı etkisinden rahatsız olanların tercih ettiği sauna türüdür.

  Galeri »

 • RUS SAUNASI

  Ahşap ve doğal taşın bir arada kullanıldığı sıcaklığın 110-130 ˚C, nem oranının %25'e çıktığı çok sert bir sauna atmosferidir.

  Galeri »

 • DIŞ MEKAN SAUNALARI

  Geçmişteki sauna geleneğini günümüze taşıyarak ahşap ve taşın bir arada kullanıldığı özel dış mekân saunalarıdır.

  Galeri »

 • INFRARED SAUNALAR

  Isıtıcı kaynağı olarak modern infrared teknolojisinin kullanıldığı ve güneş ışınlarına en yakın ısı kalitesini sunan saunalardır.

  Galeri »

 • HERBALBATH

  Klasik saunaya nazaran daha yumuşak bir atmosferde bitkisel aromalarla zenginleştirilmiş özel bir terapi kabini

  Galeri »